Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Muayenehanesine Hoşgeldiniz

Antalya Yenilenme Kliniği Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Tıp eğitimini 9 Eylül Üniversite’sinde Anestezi ve Reanimasyon dalında uzmanlığını İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca danışanların rahatsızlıklarının bir bütün olarak ele alınması gerektiğine inandığı için 2014 yılından beri Tıp Yaklaşımları Regülasyon konularıyla ilgili kendini geliştirmektedir.
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu ve kendi alanlarında Uzman Kadrosuyla birlikte Fonksiyonel Tıp, Bach Çiçekleri Tedavisi, Ozon Terapi, Mezoterapi, Kupa Tedavisi, Nöral Terapi, Psikoimmünoloji, Homeopati, Hipnoterapi, Akupunktur ve birçok alanda danışanlarına hizmet vermektedir.

Mezihat Beyoğlu

Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği Giriş
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği Giriş
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği

Hasta Görüş ve Yorumları

Celal akgün
Celal akgün
02/12/2023
Yaklaşık 8 yıldır femur başı avasküler nekroz hastasıyım.Şimdiye kadar destek tedaviler ve dikkatli bir yaşam sürerek, opere olmadan hayatıma devam ediyorum. Son zamanlarda da Dr.Mezihat hanımın kliniğinde; nöral terapi,ozon tedavisi vb bütüncül hasta yaklaşımlarıyla ağrılı dönemlerimde destek alıyorum.Gerçekten de memnun kaldığımı söyleyebilirim. Tabii ki de tedavi başarısı, sizin benimsemek durumunda olduğunuz yeni yaşam tarzına uyumunuzla da çok ilişkili. Amaç mümkünse opere olmadan,ağrısız,kaliteli bir zaman geçirmek! Benim durumumda olanlara tavsiye ediyorum…
Peggy Beffa
Peggy Beffa
21/01/2023
I can highly recommend this clinic. I had several treatments and found not only the staff but also Dr. Mezihat Beyoglu very professional and caring. She is a renowned specialist who convinced me with her expertise whenever needed and made me feel comfortable at all times. When I left the clinic I felt rejuvenated with lots of energy! I can wholeheartedly suggest this clinic to anybody and I am definitely coming back.
duygu celikok
duygu celikok
28/10/2022
Agrilarin yaşam kalitesini düşürdügü bir gercek.Boyun ve mide agrilari sebebiyle Mezihat hanimla tanistiktan sonra ,vucudumuza butun olarak iyi bakmadigimiz taktirde tek bir yeri tedavi etmenin yetersiz oldugunu anladim.Noralterapi,ozon tedavi ve akapuntur tedavisiyle yolumuza devam ediyoruz.Ama en onemlisi verdigi beslenme duzenine birebir uymak.Mezihat hanim ve ekibine emekleri icin cok tesekkur ederim.
Özlem Rüstem
Özlem Rüstem
28/10/2022
Verilen beslenme kurallarına mutlaka uymak gerekiyor. Bir haftadır uymadım ve şikayetlerim yeniden başladı. Yarından itibaren başa dönüyorum.
gülseren nazıroğlu
gülseren nazıroğlu
24/10/2022
Merhaba,hem Mezihat hanım hem de Ceren hanıma ilgi , samimiyet ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim, tedavi süreciniz başladığı andan itibaren sizin doktorunuz değil de sanki bir yakınınız gibi ilgileniyorlar, tedavi sürecinde de kendinizi hem bedenen hem ruhen daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz, aynı zamanda sıcak ve samimi bir klinik çok teşekkür ediyorum,başarıları daim olsun ❤️
Sezin Sezik
Sezin Sezik
24/10/2022
Mezihat Hocayla yollarımız ödemim ve akabinde tedavi olarak nöral terapi ve ozon tedavisi sayesinde kesişti. İyi ki de kesişmiş. Çok iyi bir tıp insanı olmasının yanısıra hastalarına olan yakın ilgisi, empati yeteneği,algılama kapasitesi bence takdiri hakediyor. Kliniğe girdiğiniz an kendinizi evinizde gibi ve güvenli ellerde hissediyorsunuz. Kendinizi ödüllendirmek ve mutlu etmek isterseniz benzerleri içinde doğru adres diyebilirim.

Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Güncel Blog Yazılarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız

Güncel Yayınlar ve Paylaşımlar için İletişimde Kal
Antalya Yenilenme Merkezi Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu İnstagram
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği Giriş
Antalya Yenilenme Merkezi Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Youtube Kanalı
Uzman Doktor Mezihat Beyoğlu Yenilenme Kliniği Giriş